Parafia Św. Bartłomieja Apostoła

Topola Królewska 63
Topola Królewska 99-100

Średnia: 5 (2 głosów)
Topola Królewska 63, 99-100, Topola Królewska, Łęczyca (Gmina), Powiat Łęczycki, Woj. Łódzkie 63, 99-100 Łęczyca (Gmina) POL

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Łęczyca - ul. Poznańska 18a - 1.99km
Parafia Świętego Andrzeja Apostoła  - Łęczyca - ul. Kościelna 4 - 2.29km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Błonie Szlacheckie - Błonie 5 - 4.09km
Parafia św.Marcina  - Siedlec - Siedlec 18 - 5.35km