Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

Łódzka
Tomaszowski

Kościół Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (w okresie jesienno-zimowym Msza Święta wieczorna o godzinie 17:00, a w wakacje nie jest odprawiana Msza Święta o godzinie 12:00)

7:00, 18:00 (17:00 w okresie jesienno-zimowym)

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (2 głosów)
ulica ks. Jerzego Popiełuszki 2, 97-200, Tomaszów Mazowiecki, Powiat Tomaszowski, Woj. Łódzkie 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki POL

Parafia Świętej Rodziny  - Tomaszów Mazowiecki - ul. Niska 81 - 1.06km
Parafia św. Jadwigi Królowej  - Tomaszów Mazowiecki - ul. Warszawska 75/81 - 1.14km
Parafia św. Antoniego Padewskiego, św. Stanisława Biskupa i Męcznnika oraz Matki Boskiej Różańcowej  - Tomaszów Mazowiecki - ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 2 - 1.35km
Parafia NMP Królowej Polski  - Tomaszów Mazowiecki - ul. Słowackiego 13/19 - 2.03km
Parafia NMP Nieustającej Pomoc  - Tomaszów Mazowiecki - ul. Ludwikowska 81/83 - 2.78km