Parafia Wniebowzięcia NMP

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Tłuchowie

7:30, 17:00 lub 18:00

Odpust

Wniebowzięcia NMP 15 sierpnia.

Obszar parafii (Kolęda)

Jasień, Julkowo, Kamień Kmiecy, Kamień Kotowy, Kłobukowo, Koziróg Leśny, Koziróg Rzeczny, Malanowo Gaje, Małomin, Marianki, Michałkowo, Mysłakówko, Obręb, Rumunki Jasieńskie, Sulkowo, Suminek, Tłuchowo, Tłuchówek, Turza Nowa, Turza Wilcza, Wyczałkowo, Zenobin.

ulica 3 Maja 24, 87-605, Tłuchowo, Powiat Lipnowski, Woj. Kujawsko-Pomorskie 24, 87-605 Tłuchowo POL

Parafia św. Marcina  - Mochowo - Mochowo 1 - 5.91km
Parafia św. Jakuba  - Bożewo - Bożewo 26 - 7.15km