Parafia Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Zambrów

Kościół Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Tabędzu

napisz jak znasz

Tabędz 2, 18-300, Tabędz, Zambrów (Gmina), Powiat Zambrowski, Woj. Podlaskie 2, 18-300 Zambrów (Gmina) POL

Parafia NMP Matki Kościoła  - Wygoda - ul. Kościelna 2 - 7.40km
Parafia Trójcy Przenajświętszej  - Zambrów - ul. Cmentarna 2 - 7.41km
Parafia Ducha Świętego  - Zambrów - ul. Papieża Jana Pawła II 1 - 7.68km
Parafia św. Józefa Rzemieślnika  - Zambrów - Al. Wojska Polskiego 69b - 8.34km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej  - Szumowo - ul. 1 Maja 60 - 9.87km