Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

16:00 (latem o 17:00)

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 4.5 (4 głosów)
Szydłów-Kolonia 45, 97-306, Grabica, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 45, 97-306 Grabica POL

Parafia św. Stanisława Kostki i NMP Matki Kościoła  - Karlin - ul. Kościelna 1 - 4.15km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Gomulin Kolonia - ul. Jana Pawła II 15 - 4.25km
Parafia NMP Królowej Polski i św. Jana Vianney  - Wola Kamocka - Wola Kamocka 28 - 4.90km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Piotrków Trybunalski - ul. Łódzka 49a - 5.60km
Parafia św. Jana Pawła II  - Piotrków Trybunalski - A.F. Modrzewskiego 8 - 5.84km