Parafia Wszystkich Świętych

Częstochowska
działoszyński

Kościół Wszystkich Świętych w Szczytach

18.00 (czas zimowy o 17.00)

ulica Wieluńska, 98-355, Działoszyn, Powiat Pajęczański, Woj. Łódzkie, 98-355 Działoszyn POL

Parafia św. Marii Magdaleny  - Działoszyn - ul. Wieluńska 2 - 3.33km
Parafia bł. Michała Kozala BM  - Działoszyn - Plac Jana Pawła II 1 - 4.04km
Parafia św. Jana Ewangelisty  - Raciszyn - ul. Ogrodowa 2a - 5.04km
Parafia Nawiedzenia NMP  - Trębaczew - ul. Wyzwolenia 124 - 5.70km
Parafia św. Marka Ewangelisty  - Kolonia Lisowice - Kolonia Lisowice 80a - 6.35km