Parafia św. Męczenników Fabiana i Sebastiana

Gdańska
Górznieński

Kościół św. Męczenników Fabiana i Sebastiana w Szczuce

18:00 (latem), 16:00 (zimą)

Szczuka 94, 87-301, Brodnica (Gmina), Powiat Brodnicki, Woj. Kujawsko-Pomorskie 94, 87-301 Brodnica (Gmina) POL

Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Cielęta - Cielęta - 3.32km
Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Brodnica - ul. Nowa 36 - 3.47km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Gorczenica - Gorczenica 83 - 4.17km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy  - Brodnica - ul. Farna 1 - 4.63km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Brodnica - ul. Sądowa 5a - 5.36km