Parafia św.Andrzeja Apostoła

Średnia: 4.4 (3 głosów)
56-500, Szczodrów, Syców, Powiat Oleśnicki, Woj. Dolnośląskie, 56-500 Syców POL

Parafia św. Mateusza Apostoła  - Drołtowice - Drołtowice 15 - 4.30km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Stradomia Wierzchnia - Stradomia Wierzchnia 39 A - 4.74km
Parafia MB Królowej Polski  - Poniatowice - - 6.97km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Bukowina Sycowska - Bukowina Sycowska 51 - 8.98km
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła  - Syców - ul. Wałowa 6 - 10.08km