Parafia św. Wawrzyńca Męczennika

Gdańska
Łasiński

Kościół św. Wawrzyńca Męczennika w Szczepankach

Szczepanki 29, 86-320, Szczepanki, Łasin, Powiat Grudziądzki, Woj. Kujawsko-Pomorskie 29, 86-320 Łasin POL

Parafia św. Anny  - Słup - Słup 17 - 3.80km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Łasin - ul. Kościelna 5 - 4.33km
Parafia św. Jakuba Apostoła  - Dąbrówka Królewska - Dąbrówka Królewska 7 - 6.99km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Szembruk - Szembruk 94 - 7.35km
Parafia św. Maksymiliana Kolbego  - Świecie nad Osą - Świecie nad Osą 110 - 7.74km