Parafia św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty

Gdańska
Bierzgłowski

Kościół św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Świerczynkach

8:00, 11:30, 16:00, 10:00 (Lulkowo)

Świerczynki 8, 87-148, Łysomice, Powiat Toruński, Woj. Kujawsko-Pomorskie 8, 87-148 Łysomice POL

Parafia św. Marii Magdaleny  - Biskupice - ul. Kościelna 19 - 5.58km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Bierzgłowo - Bierzgłowo 21 - 6.52km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Przeczno - ul. Św. Rozalii 5 - 6.64km
Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników Polskich  - Przysiek - ul. Ks. J. Popiełuszki 12 - 6.86km
Parafia św. Antoniego  - Toruń - ul. św. Antoniego 4 - 7.25km