Parafia Matki Bożej Szkaplerznej

Warszawska

Kościół Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegocinie

Inne parafie w miejscowości
Strzegocin 29, 06-150, Strzegocin, Świercze, Powiat Pułtuski, Woj. Mazowieckie 29, 06-150 Świercze POL

Parafia św. Bartłomieja  - Szyszki - Szyszki 24 - 4.74km
Parafia św. Stanisława BM  - Klukowo - Klukowo 8 - 7.07km
Parafia Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych  - Winnica - pl. Jana Pawła II 3 - 8.18km
Parafia św. Walentego  - Gzy - Gzy 14 - 8.95km
Parafia św. Rocha  - Przewodowo Poduchowne - Przewodowo Poduchowne 16 - 9.03km