Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Strzałków 64
Strzałków 62-850

Inne parafie w miejscowości
Strzałków 64, 62-850, Strzałków, Lisków, Powiat Kaliski, Woj. Wielkopolskie 64, 62-850 Lisków POL

Parafia Wszystkich Świętych  - Lisków - ul. Ks. Blizińskiego 25 - 3.47km
Parafia Chrystusa Króla  - Skarżyn - - 4.16km
Parafia Świętej Katarzyny i Matki Bożej Pocieszenia  - Przespolew - Przespolew 12 - 5.49km
Parafia św. Jana Ewangelisty  - Koźminek - Pl. Wolności 8 - 9.13km
Parafia św. Macieja Apostoła  - Głuchów - Głuchów 24 - 9.58km