Parafia Przemienienia Pańskiego

Częstochowska
krzepicki

Kościół Przemienienia Pańskiego w Starokrzepicach

7:00, 8:00, 9:00 (dla dzieci), 9:15, 9:30, 16:00, 18:00 (w okresie zimowym o 17.00)

ulica Oleska, 42-161, Starokrzepice, Krzepice, Powiat Kłobucki, Woj. Śląskie, 42-161 Krzepice POL

Parafia św. Antoniego z Padwy  - Podłęże Królewskie - Podłęże Królewskie 19 - 2.64km
Parafia Narodzenia NMP  - Bodzanowice - ul. Kościelna 15 - 4.52km
Parafia św. Jakuba  - Krzepice - ul. Kazimierza Wielkiego 1 - 5.49km