Parafia św. Marcina

w Słupnie
Warszawska

Kościół św. Marcina w Słupnie

ulica Kościelna 1, 09-472, Słupno, Powiat Płocki, Woj. Mazowieckie 1, 09-472 Słupno POL

Parafia św. Mikołaja  - Miszewko Strzałkowskie - Miszewko Strzałkowskie 35 - 3.88km
Parafia św. Wincentego i Anastazego  - Święcieniec - Święcieniec 7 - 5.31km
Parafia św. Jakuba Apostoła  - Płock - Imielnica - ul. Wyszogrodzka 166 - 5.56km
Parafia św. Leonarda  - Troszyn Polski - Troszyn Polski 3 - 5.91km
Parafia św. Anny  - Miszewo Murowane - Południowa 2 - 6.14km