Parafia Ducha Świętego

Słubice 69-100

Inne parafie w miejscowości
ulica Wojska Polskiego 140, 69-100, Słubice, Powiat Słubicki, Woj. Lubuskie 140, 69-100 Słubice POL

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  - Słubice - ul. 1 Maja 31 - 1.40km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Pamięcin - Pamięcin 22 - 12.52km
Parafia św.Apostołów Piotra i Pawła  - Kowalów - Kowalów - 14.36km
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  - Laski Lubuskie - Laski Lubuskie 10 - 14.59km
Parafia Matki Łaski Bożej  - Górzyca Odrzańska - ul. Kostrzyńska 9 - 16.39km