Parafia Zwiastowania Pańskiego

Skrzebowa 1
Skrzebowa 63-440

Skrzebowa 1, 63-440, Moszczanka, Raszków, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 1, 63-440 Raszków POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Raszków - ul. Kościelna 4 - 2.72km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Roszków - ul. Parkowa 24 - 2.72km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Pogrzybów - Przybysławice 64 - 4.31km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Korytnica Łaskarzewska - Korytnica Łaskarzewska 7 - 4.70km
Parafia św.Michała Archanioła  - Szczury - - 5.04km