Parafia Chrystusa Króla

Skarżyn 12-205

Skarżyn, 62-704, Kawęczyn, Powiat Turecki, Woj. Wielkopolskie, 62-704 Kawęczyn POL

Parafia Świętej Katarzyny i Matki Bożej Pocieszenia  - Przespolew - Przespolew 12 - 3.12km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Strzałków - Strzałków 64 - 4.16km
Parafia św. Stanisława BM i św. Mikołaja Biskupa  - Malanów - ul. Południowa 9 - 7.04km
Parafia Wszystkich Świętych  - Lisków - ul. Ks. Blizińskiego 25 - 7.61km
Parafia Siedmiu Boleści NMP  - Kowale Pańskie - Kowale Pańskie 5 - 8.31km