Parafia Św. Michała Archanioła

ul. Okrężna 7
Skałągi 46-262

ulica Okrężna 7, 46-262, Skałągi, Wołczyn, Powiat Kluczborski, Woj. Opolskie 7, 46-262 Wołczyn POL

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Krzywizna - ul. Orkana 16 - 5.53km
Parafia św. Jana Chrzciciela w Biskupicach  - Biskupice - Biskupice 1 - 5.62km
Parafia św. Urszuli  - Wilczyn - Plac Kościelny 1 - 6.15km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Wołczyn - ul. Kościelna 2 - 6.17km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Smardy Górne - Smardy Górne,ul. Kościelna 13 - 6.61km