Parafia św.Marcina

Siedlec 99-100

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
Siedlec 18, 99-104, Siedlec, Łęczyca (Gmina), Powiat Łęczycki, Woj. Łódzkie 18, 99-104 Łęczyca (Gmina) POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Błonie Szlacheckie - Błonie 5 - 4.09km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Topola Królewska - Topola Królewska 63 - 5.35km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Łęczyca - ul. Poznańska 18a - 7.00km
Parafia Świętego Andrzeja Apostoła  - Łęczyca - ul. Kościelna 4 - 7.23km
Parafia Św. Jana Chrzciciela  - Mazew - Mazew - 7.55km