Parafia św. Katarzyny

w Sąspowie
Częstochowska

Kościół św. Katarzyny w Sąspowie

18.00 (zimą o godzinie 17.00)

Sąspów 30, 32-048, Sąspów, Jerzmanowice-Przeginia, Powiat Krakowski, Woj. Małopolskie 30, 32-048 Jerzmanowice-Przeginia POL

Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Jerzmanowice - ul. Kościelna 6 - 1.89km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Sułoszowa - ul. Kołodziejczyka 14 - 4.67km
Parafia Św. Mikołaja  - Skała - ul. Kościelna 2 - 5.72km
Parafia NMP Królowej Świata  - Będkowice - ul. Okupniki 3 - 6.40km