Parafia Św. Antoniego

Sarnowo 40
Sarnowo 13-124

Inne parafie w miejscowości
Sarnowo 40, 13-124, Sarnowo, Kozłowo, Powiat Nidzicki, Woj. Warmińsko-Mazurskie 40, 13-124 Kozłowo POL

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła  - Kozłowo - Kozłowo 27 - 3.85km
Parafia św Katarzyny Aleksandryjskiej  - Działdowo - ul. Matejki 59 - 5.29km
Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika  - Działdowo - ul. Nidzicka 4 - 6.34km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Działdowo - Plac Biedrawy 3 - 7.37km
Parafia św. Jana Pawła II Papieża  - Burkat - Burkat 54A - 8.39km