Parafia św. Bartłomieja Apostoła

Gdańska
Lubawski

Kościół św. Bartłomieja Apostoła w Sampławie

18:00 (latem), 16:00 (zimą od 1 X do 31 III)

Sampława 11A, 14-260, Sampława, Lubawa (Gmina), Powiat Iławski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 11A, 14-260 Lubawa (Gmina) POL

Parafia NMP i św. Anny  - Lubawa - ul. Kościelna 5 - 5.17km
Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Michała Archanioła  - Lubawa - ul. Kupnera 17 - 5.34km
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego  - Bratian - ul. Kościelna 24 - 5.84km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Radomno - Radomno 76 - 6.97km