Parafia Przemienienia Pańskiego

Kościół Przemienienia Pańskiego w Rzeczycy Ziemiańskiej

Święta zniesione

Obszar parafii (Kolęda)

Rzeczyca Ziemiańska, Rzeczyca Ziemiańska Kolonia, Łychów, Zielonka, Trzydnik Mały.

Średnia: 4.5 (4 głosów)
Rzeczyca Ziemiańska 234, 23-230, Rzeczyca Ziemiańska, Trzydnik Duży, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 234, 23-230 Trzydnik Duży POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Wola Trzydnicka - Wola Trzydnicka 15A - 3.71km
Parafia Świętego Krzyża  - Rzeczyca Księża - Rzeczyca Księża 61 - 3.75km