Parafia Świętego Krzyża

Rzeczyca Księża 61
Rzeczyca Księża 23-230

Rzeczyca Księża 61, 23-230, Rzeczyca Księża, Trzydnik Duży, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 61, 23-230 Trzydnik Duży POL

Parafia Przemienienia Pańskiego  - Rzeczyca Ziemiańska - Rzeczyca Ziemiańska 234 - 3.75km
Parafia NMP Wspomożenia Wiernych  - Dąbrowa - Dąbrowa Olbięcka 83A - 4.76km
Parafia Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Częstochowskiej  - Struża - Kolonia Stróża 15 - 5.23km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Kraśnik - ul. Klasztorna 3 - 5.95km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Potok Stany - Potok Stany 132 - 6.07km