Parafia św. Rocha

Częstochowska
pajęczański

Kościół św. Macieja w Rząśni

Kościół filialny św. br. Alberta w Kodraniu: 11:30 (w okresie wakacyjnym 14:00)

17:30, 18:00, pierwsze piątki miesiąca o 15:00 w Kodraniu

Na terenie parafii:

• Kościół filialny św. br. Alberta w Kodraniu

Odpust

Ku czci św. Macieja 14 maja. Ku czci św. Rocha 16 sierpnia. Ku czci św. br. Alberta 17 czerwca.

ulica Tadeusza Kościuszki 18, 98-332, Rząśnia, Powiat Pajęczański, Woj. Łódzkie 18, 98-332 Rząśnia POL

Parafia św. Antoniego z Padwy  - Kiełczygłów - ul. Księdza Józefa Jansona 9 - 4.40km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Rząśnia - Biała Szlachecka 28 - 4.48km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Kiełczygłów - Chorzew 34 - 6.23km