Parafia Św. Marii Magdaleny

ul. 24 Stycznia 32
Rozogi 12-114

Średnia: 5 (1 głosów)
Rozogi 32, 11-731, Rozogi, Sorkwity, Powiat Mrągowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 32, 11-731 Sorkwity POL

Parafia Św. Józefa Oblubieńca  - Dąbrowy Wielkie - Dąbrowy 238 A - 4.73km
Parafia MB Królowej Polski  - Dąbrowy Wielkie - Dąbrowy Wielkie 131 - 5.24km
Parafia Matki Boskiej Królowej Polski  - Faryny - Faryny 56 - 5.81km
Parafia Znalezienia Krzyża Świętego  - Klon - Klon - 5.97km
Parafia Matki Bożej Królowej Korony Polskiej  - Krysiaki - Krysiaki 56a - 8.64km