Parafia św. Wawrzyńca

Gdańska
Lubawski

Kościół św. Wawrzyńca w Rożentalu

18:00 (latem), 17:00 (zimą)

Rożental 122, 14-229, Rożental, Lubawa (Gmina), Powiat Iławski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 122, 14-229 Lubawa (Gmina) POL

Parafia św. Jakuba Apostoła  - Kazanice - Kazanice 38 - 2.90km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Grabowo - Grabowo 69 - 3.42km
Parafia św. Barbary  - Złotowo - Złotowo 67 - 6.80km
Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Michała Archanioła  - Lubawa - ul. Kupnera 17 - 7.10km
Parafia NMP i św. Anny  - Lubawa - ul. Kościelna 5 - 7.12km