Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Katowicka
Tworków

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Roszkowie

ulica Parkowa 24, 63-440, Raszków, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 24, 63-440 Raszków POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Raszków - ul. Kościelna 4 - 1.17km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Pogrzybów - Przybysławice 64 - 1.82km
Parafia Zwiastowania Pańskiego  - Skrzebowa - Skrzebowa 1 - 2.72km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Korytnica Łaskarzewska - Korytnica Łaskarzewska 7 - 4.76km
Parafia św. Wojciecha  - Janków Zaleśny - Janków Zaleśny 5 - 6.15km