Parafia Św. Marka Ewangelisty

Rososzyca 63-405

ulica Kościelna 11, 63-405, Rososzyca, Sieroszewice, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 11, 63-405 Sieroszewice POL

Parafia św. Jana Ewangelisty  - Ołobok - ul. Kościelna 42 - 3.62km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Latowice - ul. Środkowa 52 - 4.16km
Parafia Św. Wawrzyńca  - Wielowieś Klasztorna - ul. Grabowska 16 - 5.78km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Gostyczyna - Gostyczyna 54 - 6.49km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Biskupice Ołoboczne - Biskupice Ołoboczne, ul. Ostrowska 11 - 7.40km