Parafia św. Jana Chrzciciela

Sucha 12.00

17.00 (IV-IX 18.00)

Średnia: 5 (1 głosów)
Redło 19, 78-325, Redło, Połczyn-Zdrój, Powiat Świdwiński, Woj. Zachodniopomorskie 19, 78-325 Połczyn-Zdrój POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Cieszeniewo - Cieszeniewo 20 - 4.02km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Lipie - Lipie 21 - 6.66km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Buślary - Buślary - 8.13km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Połczyn-Zdrój - ul. Jana Pawła II 2 - 8.57km
Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP  - Połczyn-Zdrój - ul. Cmentarna 7-9 - 9.03km