Parafia św. Piotra i Pawła

w Radzyminie
Warszawska

Kościół św. Piotra i Pawła w Radzyminie

18:00 (czas letni), 17:00 (czas zimowy)

Inne parafie w miejscowości
Obszar parafii (Kolęda)

Beszyno, Bogusławice, Cempkowo, Cholewy, Jeżewo, Michałowo, Pruszyn, Radzymin, Radzyminek, Skrzynki, Stachowo, Wichorowo, Woźniki, Wroninko, Wronino, Wróblewo.

Radzymin 76, 09-152, Radzymin, Naruszewo, Powiat Płoński, Woj. Mazowieckie 76, 09-152 Naruszewo POL

Parafia św. Tekli  - Naruszewo - Naruszewo 40 - 4.11km
Parafia św. Floriana  - Krysk - Krysk 13 - 5.27km
Parafia św. Michała Archanioła  - Płońsk - ul. Płocka 17 - 6.21km