Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

św. Lamberta w Radomsku

Kościół Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Radomsku

Inne parafie w miejscowości
ulica Gabriela Narutowicza 155, 97-500, Radomsko, Powiat Radomszczański, Woj. Łódzkie 155, 97-500 Radomsko POL

Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  - Radomsko - ul. Przedborska 192 - 1.67km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radomsko - ul. Przemysłowa 34 - 1.91km
Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego  - Blok Dobryszcze - ul. Dobryszycka15 - 1.97km
Parafia św. Lamberta  - Radomsko - ul. Narutowicza 2 - 2.71km
Parafia św. Alberta Chmielowskiego  - Blok Dobroszyce - ul. Dobryszycka 15 - 3.03km