Parafia Matki Bożej Nieustajacej Pomocy

Radawiec Duży
Radawiec Duży 21-030

Średnia: 4 (8 głosów)
Radawiec Duży, 21-030, Radawiec Duży, Konopnica, Powiat Lubelski, Woj. Lubelskie, 21-030 Konopnica POL

Parafia Matki Bożej Anielskiej  - Motycz - Motycz - 4.56km
Parafia Św. Andrzeja Boboli  - Babin - Babin - 4.96km
Parafia Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Konopnica - Konopnica 144 - 5.30km
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny  - Matczyn - Matczyn 3 - 5.39km
Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła  - Tomaszowice - Tomaszowice - Kolonia 42 A - 7.28km