Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników Polskich

Gdańska
Toruński II

Kościół Matki Bożej Królowej Męczenników Polskich w Przysieku

Przysiek 12, 87-134, Zławieś Wielka, Powiat Toruński, Woj. Kujawsko-Pomorskie 12, 87-134 Zławieś Wielka POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Mała Nieszawka - ul. Toruńska 184 - 5.53km
Parafia św. Antoniego  - Toruń - ul. św. Antoniego 4 - 5.62km
Parafia NMP Królowej Polski  - Cierpice - ul. Bydgoska 8 - 5.89km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Górsk - ul. Ks. Bron. Markiewicza 9 - 5.94km
Parafia św. Józefa  - Toruń - ul. św. Józefa 23/35 - 6.19km