Parafia św. Mikołaja

Częstochowska
żarecki

Kościół św. Mikołaja w Przybynowie

8:00, 11:30, 10:00 (Suliszowice - I i III niedziela), 10:00 (Wysoka Lelowska - II i IV niedziela)

18:00 (poniedziałek, środa, piątek, sobota, latem, po zmianie czasu o 17:00), 7:00 (wtorek, czwartek, po zmianie czasu o 8:00)

ulica Częstochowska 2, 42-310, Wysoka Lelowska, Żarki, Powiat Myszkowski, Woj. Śląskie 2, 42-310 Żarki POL

Parafia Św. Mikołaja  - Przybnów - Przybynków, ul. Częstochowska 2 - 0.00km
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Żarki - ul. Grunwaldzka 14 - 4.56km
Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów  - Żarki - ul. Leśniowska 1 - 4.96km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Choroń - ul. Częstochowska 3 - 5.96km
Parafia Trójcy Przenajświętszej  - Myszków - ul. Nowowiejska 32 - 6.50km