Parafia Świętej Katarzyny i Matki Bożej Pocieszenia

Przespolew 12
Przespolew 62-834

Przespolew Pański 12, 62-834, Ceków-Kolonia, Powiat Kaliski, Woj. Wielkopolskie 12, 62-834 Ceków-Kolonia POL

Parafia Chrystusa Króla  - Skarżyn - - 3.12km
Parafia św. Stanisława BM i św. Mikołaja Biskupa  - Malanów - ul. Południowa 9 - 4.83km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Strzałków - Strzałków 64 - 5.49km
Parafia Wszystkich Świętych  - Lisków - ul. Ks. Blizińskiego 25 - 8.39km
Parafia św. Wawrzyńca  - Kosmów - Kosmów 29 - 9.75km