Parafia św. Idziego

Kościół św. Idziego w Przedborowie

8:30 oraz 11:30

Średnia: 5 (1 głosów)
Przedborów 2, 63-510, Przedborów, Mikstat, Powiat Ostrzeszowski, Woj. Wielkopolskie 2, 63-510 Mikstat POL

Parafia św. Marcina  - Chlewo - Chlewo 5a - 2.58km
Parafia św.Andrzeja Apostoła  - Siedlików - - 3.81km
Parafia św. Apostołów Filipa i Jakuba  - Bukownica - Bukownica 87 - 4.33km
Parafia Świętej Trójcy  - Mikstat - ul. Grabowska 1 - 4.59km
Parafia Zwiastowania NMP  - Kaliszkowice Kaliskie - Kaliszkowice Kaliskie 1 - 6.08km