Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Krakowska
Kraków Bieńczyce

Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Prusach

6:30 (wtorek, czwartek, sobota), 18:00 (poniedziałek, środa, piątek)

ulica Kościelna 11, 57-150, Prusy, Kondratowice, Powiat Strzeliński, Woj. Dolnośląskie 11, 57-150 Kondratowice POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Kraków - ul. Niewielka 1a - 1.85km
Parafia św. Stanisława BM  - Kraków - ul. Kantorowicka 122 - 2.45km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Kraków - os. Na Wzgórzach 1a - 3.01km
Parafia św. Małgorzaty  - Raciborowice - ul. Papieska 5 - 3.86km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Luborzyca - Wysiołek Luborzycki 81 - 4.23km