Parafia Wniebowzięcia NMP

Modliborzyce

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Potoku-Stanach

Święta zniesione

Potok-Stany 132, 23-313, Potok-Stany, Potok Wielki, Powiat Janowski, Woj. Lubelskie 132, 23-313 Potok Wielki POL

Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Potok Wielki - Potok Wielki 101 - 3.40km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Rzeczyca Ziemiańska - Rzeczyca Ziemiańska 234 - 4.67km
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Huta Józefów - Huta Józefów 178 - 5.12km
Parafia Świętego Krzyża  - Rzeczyca Księża - Rzeczyca Księża 61 - 6.07km
Parafia św.Jana Vianneya  - Polichna - - 6.49km