Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Bolęcińska 1
Płaza 32-552

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Bolęcińska 1, 32-552, Płaza, Chrzanów, Powiat Chrzanowski, Woj. Małopolskie 1, 32-552 Chrzanów POL

Parafia NMP Matki Kościoła  - Bolęcin - ul. Kościelna 12 - 2.53km
Parafia Wszystkich Świętych  - Babice - ul. Kanoniczna 6 - 3.22km
Parafia św. Stanisława Kostki  - Kwaczała - pl. Kościelny 1 - 4.44km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Zagórze - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 147 - 4.54km
Parafia św. Wawrzyńca  - Regulice - al. Jana Pawła II nr 23 - 5.04km