Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

rozprzański

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Parzniewicach

Średnia: 5 (8 głosów)
Parzniewice 14, 97-371, Parzniewice, Wola Krzysztoporska, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 14, 97-371 Wola Krzysztoporska POL

Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus  - Niechcice - ul. Częstochowska 23 - 5.65km
Parafia Trójcy Przenajświętszej  - Bogdanów - ul. ks. Kozakowskiego 4a - 5.66km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Wola Krzysztoporska - ul. Wesoła 46 - 6.65km
Parafia Narodzenia NMP  - Łękawa - Łękawa 11 - 8.33km
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny  - Rozprza - Rynek Piastowski 23 - 8.84km