Parafia św. Jana Chrzciciela

7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 17.00 lub 18.00

6.30; 7.00; 7.30; 8.00; 18.00 lub 17.00

Obszar parafii (Kolęda)

Białka, Chmielów, Czeberaki, Jasionka, Korona, Kostry, Makoszka, Marianówka, Michałówka, Ochoża, Plebania Wola, Przewloka, Sowin, Stępków, Wierzbówka, Wola Przewłocka, Zaniówka,

Parczew, ulice: 11-go Listopada, 1-go Maja, Aleja Jana Pawła II (część), Aleja Zwycięstwa, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Biernackiego, Chałubińskiego, Ciołkowskiego, Dębowa, Kardynała Wyszyńskiego, Kleeberga, Kopernika, Kosmonautów, Kościelna, Kościuszki, Krańcowa, Kwiatowa, Langiewicza, Lipowa, Lubartowska, Łąkowa, Mickiewicza, Miodowa, Nadwalna, Nowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Pasteura, PCK, Piwonia, Plac Wolności, Rolna, Sienkiewicza, Skłodowskiej Curie, Słoneczna, Słowackiego, Spadochroniarzy, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Strażacka, Szeroka, Szkolna, Szpitalna, Tęczowa, Tuwima, Warszawska, Witosa, Włodawska.

Aktualizacja informacji o parafii, godzinach odprawiania mszy świętych

Parafia, kościół parafialny na mapie

ulica Kościelna 77, 21-200, Parczew, Powiat Parczewski, Woj. Lubelskie
Parczew