Parafia NMP Różańcowej

Łódzka
pabianicki

Kościół Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach

6.30, 8.00 (zbiorowa za zmarłych), 9.30, 11.00, 12.30, 16.00 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18.00

Inne parafie w miejscowości
ulica Zamkowa 39, 95-200, Pabianice, Powiat Pabianicki, Woj. Łódzkie 39, 95-200 Pabianice POL

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Pabianice - ul. Jana Pawła II 46 - 1.22km
Parafia Chrystusa Króla  - Pabianice - ul. Karniszewicka 99 - 1.30km
Parafia św. Floriana Męczennika  - Pabianice - ul. Warszawska 34 - 1.61km