Parafia św. Floriana Męczennika

Łódzka
pabianicki

Kościół św. Floriana Męczennika w Pabianicach

7.30, 9.00 (dla młodzieży), 11.00 (dla dzieci, udzielany sakrament chrztu św.), 18.00

Inne parafie w miejscowości
ulica Warszawska 34, 95-200, Pabianice, Powiat Pabianicki, Woj. Łódzkie 34, 95-200 Pabianice POL

Parafia Miłosierdzia Bożego  - Pabianice - ul. 20 Stycznia 77 - 1.29km
Parafia Trójcy Przenajświętszej  - Pabianice - ul. Popławska 22 - 1.52km
Parafia NMP Różańcowej  - Pabianice - ul. Zamkowa 39 - 1.61km
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Pabianice - ul. Jana Pawła II 46 - 2.51km