Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i św. Wawrzyńca Męczennika

w Pabianicach
Łódzka
pabianicki

Kościół św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i św. Wawrzyńca Męczennika w Pabianicach

6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00

6:30, 8:00, 18:00 (koncelebra)

Kościół znajduje się przy ul. Stary Rynek 22.

Inne parafie w miejscowości
ulica ks. Piotra Skargi 1, 95-200, Pabianice, Powiat Pabianicki, Woj. Łódzkie 1, 95-200 Pabianice POL

Parafia św. Floriana Męczennika  - Pabianice - ul. Warszawska 34 - 0.64km
Parafia NMP Różańcowej  - Pabianice - ul. Zamkowa 39 - 1.02km