Parafia Matki Odkupiciela

Lubelska
Ostrowiec Świętokrzyski

Kościół Matki Odkupiciela w Ostrowcu Świętokrzyskim

6.30, 8.00, 9.30 (dla młodzieży), 11.00, 12.30 (dla dzieci), 18.00 (w okresie zimowym o 17.00)

7.00 (jeśli są wierni), 18.00 (w okresie zimowym o 17.00)

Święta zniesione

9.30, 18.00 (w okresie zimowym o 17.00)

Inne parafie w miejscowości
osiedle Rosochy, 27-400, Ostrowiec Świętokrzyski, Powiat Ostrowiecki, Woj. Świętokrzyskie, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski POL

Parafia Miłosierdzia Bożego  - Ostrowiec Świętokrzyski - ul. Polna 3 - 0.81km
Parafia św. Stanisława BM  - Ostrowiec Świętokrzyski - ul. Szkolna 23 - 1.12km
Parafia św. Jadwigi Królowej  - Ostrowiec Świętokrzyski - os. Stawki 36 - 1.18km
Parafia Św. Józefa  - Ostrowiec Świętokrzyski - ul. Stawki Denkowskie 19 - 1.62km
Parafia św. Michała Archanioła  - Ostrowiec Świętokrzyski - ul. Okólna 19 - 1.82km