Parafia Świętej Rodziny

8.30, 10.00, 11.30, 15.30

Środa: -godz. 8.00 Pozostałe dni: - godz. 18.00

Inne parafie w miejscowości
ulica Grabowska 212, 63-400, Ostrów Wielkopolski, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 212, 63-400 Ostrów Wielkopolski POL

Parafia św. Pawła Apostoła  - Ostrów Wielkopolski - ul. Paderewskiego 37 - 2.37km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Wysocko Wielkie - Wysocko Wielkie,ul. Kościelna 1 - 2.46km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Ostrów Wielkopolski - ul. Limanowskiego 40 - 3.18km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Ostrów Wielkopolski - ul. Ledóchowskiego 2 - 3.19km
Parafia NMP Królowej Polski  - Ostrów Wielkopolski - Królowej Jadwigi 7 - 3.30km