Parafia św. Zygmunta

Warszawska

ciechanowski wschodni

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

16:00 (czas zimowy), 17:00 (czas letni)

Średnia: 5 (2 głosów)
ulica Zygmunta Krasińskiego 1, 06-406, Opinogóra Górna, Powiat Ciechanowski, Woj. Mazowieckie 1, 06-406 Opinogóra Górna POL

Parafia św. Gotarda  - Pałuki - Pałuki 2 - 3.83km
Parafia św. Franciszka z Asyżu  - Ciechanów - ul. Batalionów Chłopskich 10 - 6.11km
Parafia Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników  - Ciechanów - ul. Ludowa 31 - 7.02km
Parafia św. Józefa  - Ciechanów - ul. ks. Piotra Ściegiennego 11 - 7.23km
Parafia św. Tekli  - Ciechanów - ul. Augustiańska 3a - 7.46km