Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

Lubelska
Zaklików

Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła w Olbięcinie

9:00; 11:00; 15:00 (dodatkowa na czas pandemii)

18:00 (w okresie zimowym o 17:00)

Święta zniesione

10:00, 18:00 (zimą o 17:00)

Obszar parafii (Kolęda)

Dąbrowa Kolonia, Dębińszczyzna, Dębowiec, Liśnik Mały, Olbięcin, Spławy II, Trzydnik Kolonia, Wólka Olbięcka.

Olbięcin 171, 23-230, Olbięcin, Trzydnik Duży, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 171, 23-230 Trzydnik Duży POL

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych  - Dąbrowa - Dąbrowa Olbięcka 83A - 2.83km
Parafia NMP Królowej Polski  - Liśnik Duży - Liśnik Duży 161a - 4.15km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Wola Trzydnicka - Wola Trzydnicka 15A - 6.20km