Parafia św. Barbary

7.15, 8.45, 10.30, 12.00, 15.30

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 3.3 (17 głosów)
plac św. Barbary 9, 63-430, Odolanów, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 9, 63-430 Odolanów POL

Parafia św. Marcina  - Odolanów - Rynek 9 - 0.95km
Parafia św. Judy Tadeusza  - Garki - Garki 16A - 4.15km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Uciechów - ul. Kościelna 2 - 7.15km
Parafia św. Antoniego Padewskiego i św. Jadwigi Śląskiej  - Granowiec - ul. Odolanowska 44 - 7.16km
Parafia św. Józefa  - Janków Przygodzki - ul. Szkolna 1 - 7.57km